Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Üçelsan Plastik Enjeksiyon ve Kalıp

Üçelsan Plastik Enjeksiyon ve Kalıp LTD Şti olarak 1982 yılında plastik enjeksiyon sektöründe üretime başladık. 2006 yılında hizmetlerimize kalıp ve parça imalatını da ekledik ve 38 yıldır geniş bir yelpazede  ki müşterilerimize hem plastik enjeksiyon hem de kalıp ve parça imalatı olarak hizmet vermekteyiz.

Tasarım aşamasından kalıp imalatı ve plastik enjeksiyona kadar müşterilerimize rehberlik ediyor ve destek veriyoruz. Yıllar boyunca edindiğimiz deneyime dayanarak, size ne tür malzemelere ihtiyacınız olduğu konusunda tavsiye ve bilgi vermek, istediğiniz ürünün en iyi kalitesini sunmak için doğru pozisyondayız.

plastik enjeksiyon kalıp imalatı istanbul

Misyonumuz

Mühendislik, tasarım, kalıp ve yenilikçi üretim kabiliyetlerimizi kullanarak her müşterimiz için özel ve tescilli çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Yeni trendleri ve modern teknolojiyi tanıyıp, benimseyerek sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almak.

plastik enjeksiyon kalıp imalatı

DENEYİM

Plastik enjeksiyonda 38 yıllık tecrübeye, kalıp imalatında ise 15 yıllık tecrübeye sahibiz. Geniş ürün yelpazesine sahip, sağlam bir müşteri tabanı oluşturduk ve sürdürüyoruz.

KALİTE

Yıllar boyunca, işlerimizin performansında kalite konusunda ısrarcı olduk. Tüm personelimiz bu geleneğe gereken önemi veriyor, çünkü bizim gelişmemize ve neredeyse kırk yıldır sektörde bulunmamızda yardımcı olan şey buydu.

Scroll to Top